Jedyne tak inspirujące zestawienie polskich wnętrz

30 projektów, 30 polskich pracowni i tyle samo różnych historii zamkniętych we wnętrzach

 

Jedyne tak inspirujące zestawienie polskich wnętrz

30 projektów, 30 polskich pracowni i tyle samo różnych historii zamkniętych we wnętrzach

Patroni wydania:

Kocham wnętrza bez kompromisów, wnętrza z temperamentem – takie, które mają duszę i charakter, które zaskakują i budzą kontrowersje. Mogłabym oglądać je godzinami. Cieszę się, że właśnie te aspekty stały się myślą przewodnią tego albumu i że mogę podzielić się z Tobą tak inspirującym zestawieniem polskich projektów, obok których nie da się przejść obojętnie.

Anna Poprawska

Redaktor Naczelna Homebook Design

Zobacz projekty mieszkań i domów od 32 do 550 m²

Tylko w tym albumie obok futurystycznego mikromieszkania w pastelowych kolorach zobaczysz surowe wnętrze loftu, odważną artystyczną aranżację klimatycznej garsoniery w starej kamienicy, funkcjonalne mieszkanie dla rodziny 2+3 czy minimalistyczny dom.

Odkryj nieszablonowe pomysły na aranżację wnętrz

Tylko w tym albumie odkryjesz tysiące odważnych i niestandardowych połączeń. Zaskoczą Cię nie tylko eklektyczne zestawienia ale również śmiałe rozwiązania – jak drzwi pełniące rolę zagłówka, ściana TV pokryta mchem czy meble kuchenne wykonane z płyt OSB.

Zafascynuj się polskim designem
i wyraź siebie

Tylko ten album pokazuje, jak na przestrzeni lat zmienił się nasz gust i podejście do urządzania wnętrz. Wybierz się w podróż po inspirujących polskich wnętrzach i zobacz jak łączyć odmienne style i elementy, by wyrazić siebie i dopasować wnętrze do swojego stylu życia.

Zobacz bezpłatnie 1 z 30 wyselekcjonowanych projektów:

Projektów
Strony
Zdjęć
+
Inspiracji

W albumie Homebook Design vol. 5 pokazano wiele wnętrz, każde z nich charakteryzuje się swoją indywidualną energią. Każde to określona historia, ogromny wkład pracy, emocji, pasji i determinacji. Każdy kto na swojej drodze spotkał profesjonalnego i zaangażowanego w cały proces realizacji architekta wnętrz w finale docenił jego wkład pracy. Bo zawód ten to niezwykła siła, dzięki której życie może być lepsze.

Polecam, Adam Pulwicki

PULVA Studio Architektury Wnętrz, współzałożyciel Stowarzyszenia Architektów Wnętrz

Mówią o nas:

Przeczytaj dlaczego warto mieć album Homebook Design vol. 5

Małgorzata
Kwiatkowska

influencer
SzczyptaSmaQ
Codzienność zapakowana w niebanalne i inspirujące wnętrza pełne zaskakujących połączeń i elementów - to właśnie Homebook Design vol. 5.
30 klimatycznych mieszkań zaprojektowanych z dużą dbałością o szczegóły, designerskie perełki, ale i proste patenty na odświeżenie przestrzeni życiowej.

Aleksandra
Morawiak

collage artist
liquid memory collages
Oglądając ten niezwykły album ma się pewność, że za każdym pięknym wnętrzem stoi kreatywny umysł, który nierzadko nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań, kolorów i faktur. Od prostoty i bieli minimalizmu po wyrazisty eklektyzm… Spektrum tendencji w tych wyjątkowych, polskich wnętrzach zachwycił mnie, absolutnie zaintrygował i pokazał, że jest możliwym wyrażenie swojej osobowości poprzez miejsca, w których żyjemy.

Magda
Świć

publishing director
LABEL magazine
W urządzaniu wnętrz najwspanialsze jest to, że to nieskończony proces. Wygląd domu ewoluuje, zmienia się wraz ze zmianami, które zachodzą w nas. Książka to skarbnica inspiracji i zachęta do kreowania przestrzeni. Ps. Jest tak ładna, że pasuje do każdej szafki w każdym wnętrzu!

Poprzednie edycje albumów:

Album Homebook Design vol.4

Album Homebook Design 2016

Album Homebook Design 2015

Pakiet Homebook Design vol.5 + vol.4

Pakiet pięciu edycji, w tym 2014 GRATIS

Pakiet czterech edycji, w tym 2014 GRATIS

O wydawcy

4 miliony użytkowników miesięcznie.
1,6 miliona fanów na Facebooku.
217 tysięcy obserwujących na Instagramie.

 

 

Wydawcą albumu Homebook Design vol. 5 jest największy w Polsce portal wnętrzarski Homebook.pl, który każdego dnia pomaga ludziom w urządzaniu swoich mieszkań i domów od A do Z.

Copyright 2018 Homebook.pl