Jedyne tak inspirujące zestawienie polskich wnętrz

30 projektów i nieskończona ilość inspiracji płynącej z odkrywania nieszablonowego designu.   

 

Jedyne tak inspirujące zestawienie polskich wnętrz

30 projektów, 30 polskich pracowni i tyle samo różnych historii zamkniętych we wnętrzach

Patroni wydania:

Oszczędność formy, odrzucenie zbędnej dekoracyjności i funkcjonalność, zgodnie z hasłem „forma wynika z funkcji”, to podstawa stylu Bauhaus, który w tym roku obchodzi swoją 100. rocznicę. Kocham ten styl, kocham prostotę i oszczędność w przedmiotach pozbawionych funkcji, dlatego w tym wydaniu postanowiłam przyjrzeć się temu, co wniósł Bauhaus wraz z ową modernistyczną myślą do teraźniejszych, pełnych indywidualizmu wnętrz.

Anna Poprawska

redaktor naczelna Homebook Design vol. 6

Zobacz projekty od małej kawalerki do dużej willi

Homebook Design vol. 6 to jedyny w swoim rodzaju zbiór wyselekcjonowanych wnętrz, które łączy idea odwagi i bezkompromisowości. Na kartach albumu znalazło się 30 projektów domów, apartamentów i mieszkań, które udowadniają, że bez względu na wielkość wnętrza, urządzenie funkcjonalnej i zarazem pięknej przestrzeni, jest możliwe. Kluczem do sukcesu jest stworzenie aranżacyjnej bazy, którą z łatwością modyfikować będziemy mogli w przyszłości – w odpowiedzi na zmieniające się trendy.

Odkryj nieszablonowe rozwiązania i niestandardowe połączenia

Przestronny apartament, w którym rezygnacja z garażu umożliwiła powiększenie strefy dziennej, dom o bryle stodoły z dużymi przeszkleniami, niewielkie mieszkanie w kamienicy, optycznie powiększone za pomocą wszechobecnej bieli – to tylko niektóre z przedstawionych w książce rozwiązań. Różnorodność metraży i rodzajów nieruchomości oraz mnogość potrzeb ich mieszkańców zadecydowały o tym, że każdy projekt niesie ze sobą unikalne propozycje funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni.

Zainspiruj się i wyraź siebie

Odkrywamy przed Tobą świat wyjątkowych wnętrz, zachęcając jednocześnie do tego, by z powodzeniem stworzyć własne miejsce na ziemi. Z odwagą sięgaj po niestandardowe rozwiązania i wykorzystuj indywidualne rozwiązania. Wszystko po to, by wyrażenie “czuć się jak u siebie” zmaterializowało się w pełni w Twoich czterech ścianach.  Podczas urządzania domu marzeń nie istnieją żadne utarte szlaki. Tworząc aranżacje, warto wyznaczać własne.

Zobacz bezpłatnie 1 z 30 wyselekcjonowanych projektów:

Projektów
Stron
Zdjęć
+
Inspiracji

Nowy album Homebook Design to zestawienie odważnych projektów okraszonych historiami ludzi, którzy je tworzą. Odkryj ich wyjątkowość i wejdź do świata wnętrz, w których króluje indywidualizm.  Podziwiaj aranżacje jak lustro odbijające marzenia, potrzeby i oczekiwania swoich mieszkańców.

Mówią o nas:

Dowiedz się, dlaczego warto mieć album Homebook Design w swojej kolekcji

Hanna
Rydlewska

Dyrektor Działu Digital, Vogue Polska
Od postindustrialnej surowości, przez skandynawską fantazję, aż po flirtujący z Prowansją eklektyzm. Wnętrza pokazane w najnowszym wydaniu albumu Homebook Design są niejednorodne stylistycznie. Wszystkie je łączy natomiast funkcjonalność, dopasowanie formy do treści, która ma je wypełnić. I to jest chyba największy walor albumu – podglądanie tego, jak chcą mieszkać inni, z jakimi wyzwaniami w przestrzeni potrafią się mierzyć, jak zaproszone przez nich do współpracy pracownie projektowe próbują wybrnąć z największego architektonicznego impasu. I wreszcie: jak abstrakcyjna idea materializuje się i zamienia w czyjś dom.

Wanda
Modzelewska

Dziennikarka wnętrzarska, Magazyn Usta, Powidoki, Architektura
Polskie wnętrza obserwuję uważnie na przestrzeni ponad 20 lat. Pod koniec lat 90 były skromne, często dosyć przypadkowo urządzone i podobne jedne do drugich – brakowało nam innych wzorców niż domy   mieszkania naszych znajomych czy rodziny. Dziś pisząc do takich magazynów jak Elle Decoration czy Newsweek Living czy pracując przy takich projektach jak album Homebook vol.6 widzę, jak wiele się w tej sferze zmieniło. Nie boimy się już wyrażać poprzez wnętrze naszych osobowości, upodobań, realizować naszych indywidualnych potrzeb związanych z komfortem codziennego życia. Te wnętrza są cudownie różnorodne, niepowtarzalne, inspirujące. Ich opisywanie było prawdziwą przyjemnością.

Poprzednie edycje albumów:

Album Homebook Design vol.5

Album Homebook Design 2016

Album Homebook Design 2015

Pakiet Homebook Design vol.6 + vol.5

O wydawcy

Wydawcą albumu Homebook Design vol. 6 jest największy w Polsce portal wnętrzarski Homebook.pl, który podpowiada, jak krok po kroku stworzyć wymarzony dom. Pod jednym adresem znajdziesz ofertę większości sklepów i marek wnętrzarskich, zainspirujesz się stylowymi aranżacjami oraz skonsultujesz swoją wizję z projektantem wnętrz.

 

Homebook.pl w liczbach:

4 miliony użytkowników miesięcznie.
1,7 miliona fanów na Facebooku.
319 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Copyright 2019 Homebook.pl