Jedyne tak inspirujące zestawienie polskich wnętrz

30 wyjątkowych i różnorodnych aranżacji, które łączy idea odpowiedzialnego projektowania.

 

Jedyne tak inspirujące zestawienie polskich wnętrz

30 projektów, 30 polskich pracowni i tyle samo różnych historii zamkniętych we wnętrzach

Patroni wydania:

Jak co roku, zależało mi na zgromadzeniu w jednym miejscu projektów o różnorodnych stylach, metrażach i rozwiązaniach. Każdy z nich inspiruje i udowadnia, że połączenie funkcji i estetyki z rozwiązaniami less waste jest możliwe, że korzystanie z udogodnień współczesności i poszanowanie dla tradycji i środowiska mogą iść w parze oraz, że łącząc te dwa światy, możesz zyskać wiele ­– ponadczasowość, indywidualny charakter oraz spójność i harmonię, która pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Nie zabrakło tu prawdziwych pereł vintage, eklektycznych eksperymentów, jak i surowych, industrialnych przestrzeni, zaprojektowanych z wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Anna Poprawska

Redaktor Naczelna Homebook Design vol. 7

Odkryj nieszablonowe aranżacje w duchu slow

Homebook Design jest przewodnikiem w podróży po najbardziej urokliwych domach, mieszkaniach i apartamentach w Polsce. Wszystkie z nich łączy idea less waste, realizowana na własny, indywidualny sposób. 
To nie tylko wykorzystanie produktów z drugiej ręki, ale również oszczędność materiałów i inwestycja w ponadczasowy design, który posłuży długie lata.
Z każdą kolejną stroną przenosimy się do wnętrz urzekających ponadczasową klasyką, apartamentów ulokowanych wśród wzgórz Sudetów Wałbrzyskich oraz wnętrz sopockich oraz warszawskich kamienic, zachwycających elegancją.  Każdy przedstawiony projekt udowadnia, że rozwiązania less waste możesz zastosować bez względu na metraż i rodzaj nieruchomości.

Zobacz odpowiedzialne projekty, które łączą z naturą

Na kartach albumu znajdziesz projekty inspirowane designem biofilnym, wykorzystujące potencjał naturalnych materiałów oraz czerpiące ze świata przyrody. Wszystko po to, by przekonać Cię, że aranżacje inspirowane naturą zachwycą miłośników każdego stylu i dodadzą Twoim wnętrzom wyjątkowej harmonii.

Podziwiaj ponadczasowe, odważne wnętrza

Idea odpowiedzialnego projektowania nie jest jedynym, co łączy projekty, które znalazły się na stronach albumu. To również wychodzenie poza okowy społecznych ram i stereotypów oraz trendów i wyobrażeń na temat tego, jak mieszkać należy. Odpowiedź na to pytanie, zdaniem twórców albumu jest tylko jedna – dokładnie tak jak chcemy.

Zobacz bezpłatnie 1 z 30 wyselekcjonowanych projektów:

Projektów
Stron
+
Zdjęć
+
Inspiracji

Homebook Design vol.7 to jedyny w swoim rodzaju zbiór wyselekcjonowanych wnętrz, które łączy idea odpowiedzialnego projektowania. Na kartach albumu znalazło się 30 projektów domów, apartamentów i mieszkań, które udowadniają, że bez względu na metraż, styl czy zastosowane rozwiązania, stworzenie przestrzeni z poszanowaniem dla unikalnej historii miejsca lub elementów aranżacji i zarazem – odpowiedzialnością za jego przyszłość, jest możliwe.

Poprzednie edycje albumów:

Pakiet Homebook Design vol.7 + vol.6

Pakiet Homebook Design vol.6 + vol.5

Album Homebook Design vol.6

Album Homebook Design vol.5

Album Homebook Design 2015

O wydawcy

Wydawcą albumu Homebook Design vol. 7 jest największy w Polsce portal wnętrzarski Homebook.pl, który podpowiada, jak krok po kroku stworzyć wymarzony dom. Pod jednym adresem znajdziesz ofertę większości sklepów oraz marek wnętrzarskich, zainspirujesz się stylowymi aranżacjami oraz skonsultujesz swoją wizję z projektantem wnętrz.

 

Homebook.pl w liczbach:

4 miliony użytkowników miesięcznie.
1,7 miliona fanów na Facebooku.
Ponad 400 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Copyright 2021 Homebook.pl